MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

28.01.15

Pierwsi wystawcy EDENU

Znamy już pierwszych wystawców kiermaszu ogrodniczego EDEN 2015.

Firma WOOD DESIGN zaprezentuje m.in. projekty altan : 4/4 typ przestrzenny, sześciokąt oraz produkty z działu wyposażenie ogrodów tj. pergole, domki ogrodowe, wiaty na drewno kominkowe, huśtawki. Dla klientów planujących zamówić wyroby na Edenie firma przewidziała dużo dodatkowych promocji i prezentów. Firma zapewnia dostawę i montaż wszystkich produktów na terenie całego kraju.


11.12.14

Przygotowania do kolejnej edycji EDEN-u w pełni

Zapraszamy na kolejną edycję kiermaszu ogrodniczego EDEN.
Przygotowania już trwają.
Kiermasz odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2015 r.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu. TUTAJ
23.05.2014

Sezon ogrodniczy w pełni, a my mamy dla Was majową niespodziankę!

28.04.2014

Kiermasz Ogrodniczy EDEN za nami! Dziękujemy!


W dniach 26-27 kwietnia w Targach Lublin odbył się Kiermasz Ogrodniczy EDEN – największe tego typu wydarzenie na Lubelszczyźnie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez ogrodniczych w Polsce.
Patronat medialny nad imprezą objął Biznes Ogrodniczy.

Dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy wspólnie sprawili, że impreza była atrakcyjna i przyciągnęła tysiące osób. Doskonałą decyzją okazała się zmiana terminu imprezy wprowadzona w wyniku rozmów z ekspertami z branży ogrodniczej, jak również z osobami odwiedzającymi co roku naszą imprezę. Bogata oferta produktów i usług, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim nowy termin zaprocentowały znacznym wzrostem zwiedzających. Naszą imprezę odwiedziło ponad 6,5 tys. osób.Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wyjątkowa wystawa roślin ozdobnych zorganizowana przez Stowarzyszenie Producentów Ozdobnych Roślin Cebulowych ze Skierniewic. Była to jedna z nielicznych możliwości obejrzenia w naszym kraju tak dużej wystawy tulipanów. W jednym miejscu miłośnicy tych pięknych kwiatów mieli okazję obejrzeć blisko 40 odmian, wśród nich Jan Paweł II, Maria Kaczyńska, Lech Kaczyński, Anna Komorowska, George W. Bush oraz Piękna Polka.Natomiast dla najmłodszych animatorzy z parku Magiczne Ogrody przygotowali moc atrakcji. Dzieci wzięły udział w szkoleniu krasnoludzkim z tarczami i tunikami, mogły spędzić czas z magicznymi ptakami w kąciku plastycznym i poznać baśniowe postacie. Ponadto firma Arex Green Garden oraz Regionalne Centrum Mikroorganizmów w Jastkowie przygotowały specjalnie dla dzieci warsztaty ogrodnicze.Kupujący byli szczególnie zainteresowani bogatą ofertą roślin balkonowych i ogrodowych w atrakcyjnych cenach, jak również meblami wiklinowymi, hamakami i produktami niezbędnymi do pielęgnacji ogrodu. Różnokolorowe hortensje, pelargonie, begonie, azalie, magnolie, róże, zioła, byliny, trawy ozdobne, storczyki, miniaturowe pomidory i balkonowe truskawki bardzo szybko znikały ze stoisk.

W tym samym czasie w Targach Lublin odbył się kiermasz Zdrowie, Uroda i Niezwykłości.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji za rok.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9