MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.12.15

Pierwsi Wystawcy!

Przedstawiamy jednego z pierwszych Wystawców Kiermaszu Ogrodniczego EDEN – „OGRODY KORDIANA”. Firma projektująca ogrody marzeń w swojej ofercie posiada m.in. kształtowanie i oczyszczanie terenu, układanie ścieżek i placów z kostki, budowa altanek ogrodowych oraz oczek wodnych i stawów ogrodowych. Ponadto firma zajmuje się projektowaniem i montowaniem automatycznego nawadniania. Potrzebujesz inspiracji jak zaprojektować idealny ogród? Przyjdź na Kiermasz ogrodniczy EDEN i zaczerpnij rady specjalistów z firmy „OGRODY KORDIANA” .

18.12.15

Kolejna edycja!

Miło nam poinformować, że kolejna edycja Kiermaszu Ogrodniczego EDEN odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2016 roku. Szczegóły wkrótce!
28.04.15

Kiermasz Ogrodniczy Eden 2015 już za nami!


Kiermasz Ogrodniczy EDEN 2015


W dniach 25-26 kwietnia w Targach Lublin odbył się Kiermasz Ogrodniczy EDEN – największe tego typu wydarzenie na Lubelszczyźnie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez ogrodniczych w Polsce.

Atrakcyjne ceny roślin, bogata oferta produktów i usług, a także odpowiedni termin imprezy zaprocentowały wysoką frekwencją Zwiedzających. Kiermasz Ogrodniczy Eden w tym roku odwiedziło ponad 6,5 tys. osób. 


    
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zakupu sadzonek kwiatowych oraz roślin balkonowych. Różnokolorowe hortensje, pelargonie, begonie, azalie, magnolie, zioła, byliny i balkonowe truskawki bardzo szybko znikały ze stoisk.  Wystawcy w swojej ofercie poza sadzonkami kwiatowymi przygotowali również nasiona, cebule kwiatowe oraz różnego rodzaju środki ochrony roślin i produkty niezbędne do pielęgnacji  ogrodu. Na hali wystawienniczej znalazły się stoiska z roślinami  iglastymi, drzewkami oraz krzewami. Przez cały czas trwania kiermaszu można było wziąć udział w instruktarzu sadzenia roślin. Wystawcy zaprezentowali również ofertę mebli ogrodowych oraz grilli na działkę – w jednym miejscu znalazło się wszystko niezbędne do tego, aby stworzyć ogród jak z bajki.  


    
Podczas trwania kiermaszu ogrodniczego Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA zaprezentowało stoisko, na którym odbywały się pokazy tłoczenia soków z jabłek i gruszy, porady dietetyków oraz nauka przygotowania różnych potraw z owoców. Najmłodsi mogli miło spędzić czas w specjalnie przygotowanej strefie dla dzieci i młodzieży, gdzie obywały się degustacje ekologicznych owoców, liczne pokazy i konkursy z nagrodami.

Dla rolników i przetwórców z całej Lubelszczyzny została zorganizowana wielowątkowa  konferencja z udziałem zawodowców  i ludzi nauki pod tytułem: „Rolnictwo ekologiczne – nauka i praktyka”.


    
Tegoroczna edycja Kiermaszu Ogrodniczego EDEN, która sprawiła, że hala Targów Lublin po brzegi wypełniła się kwiatami przeszła już do historii. Wszystkim Wystawcom oraz Zwiedzającym serdecznie dziękujemy, za to że wspólnie z nami tworzyli to wydarzenie. Zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji.


    26.04.15

Drugi dzień Kiermaszu Eden!

Możliwość poznania najnowszych trendów w ogrodnictwie, porady ekspertów, kontakt z najwybitniejszymi ogrodnikami oraz okazja do zakupu sadzonek najpiękniejszych kwiatów i roślin - to wszystko w Targach Lublin podczas drugiego dnia Kiermaszu Ogrodniczego EDEN.

Kiermasz czynny w godzinach od 9.00 do 17.00

Serdecznie zapraszamy!
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9